Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Buldogi od zawsze były moim marzeniem. Jako mała dziewczynka bywałam na wystawach psów, gdyż moi rodzice hodowali jamniki. Jednakże wtedy buldog angielski był to dla mnie fascynujący okaz pięknej, atletycznej postury z nadzwyczajnie ciepłą powierzchownością.

Zaczęłam więc krok po kroku realizować swoje dziecięce marzenia i wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW  w Warszawie stał się tego pierwszym etapem.

Można kochać rasę, mozna uwielbiać i zapewniać im wszystko czego dusza tylko zapragnie, jednak zdrowotność moich przyszłych podopiecznych stała się najważniejsza.

Moim pierwszym psem rasy buldog angielski była suczka o wdzięcznym imieniu MADERA. To ona pozwoliła mi zgłębic rasę i pokochać ją na nowo…inaczej, tym razem świadomie.

Gdybym dziś miała opisać rasę, to widzę ją mniej więcej tak:

…to ponad 26 kg czystej miłości, szaleńczych emocji i wyszukanych zmysłów odziane  jedynie w fałdy, zakończone szczątkowym ogonkiem i pięknymi oczętami, które mówią wszystko….

W mojej hodowli kieruję się kilkoma prostymi zasadami, z których najważniejsza to fakt, by nasze przyszłe szczenięta były zdrowe, silne, ruchliwe, o bogatym usposobieniu i ciepłym, rodzinnym charakterze, a przy tym wszystkim w 100 % zgodne ze wzorcem rasy. Zatem zdrowotność to priorytet!

 

Skontaktuj się