II Specjalistyczna Wystawa Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce

Serdecznie zapraszamy na wystawę klubową Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce, która odbędzie się w Warszawie w dniu 14.09.2019. Sędzią honorowym naszej wystawy będzie sędzia FCI Pani Anneke van der Wijst (Hodowla Tivoli Bulls).  Szczegółowy program wystawy podamy wkrótce. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych możliwością zdobycia na wystawach warszawskich w trakcie 2 dni, tj. 14-15 09.2019, 2 dużych CWC oraz 1 małego CWC. Jednocześnie informujemy, iż opłaty dla członków Klubu są niższe o 10 zł i będą korygowane w systemie po zamknięciu zgłoszeń.

Wystawa rozpocznie się po zakończeniu sędziowania na XXVI Klubowej Wystawie Molosów
i Szwajcarskich Psów Pasterskich, która rozpoczyna się o godz 10. Szacujemy, że będzie to godzina 13.
Plan II Specjalistycznej Wystawy Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce znajduje się w linku: Plan II Wystawy