III Wystawa Specjalistyczna Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce – fotorelacja

III Specjalistyczna Wystawa Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce przy ZKwP dobiegła końca. Udało się, mimo wielu zawirowań,  począwszy od tego, że niewiele czasu mieliśmy na jej przygotowanie po uzyskaniu zgody na zorganizowanie, po konieczność zmiany sędziego w terminie ekspresowym na 3 dni przed zapowiedzianym jej rozpoczęciem.  Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do jej powstania, dla Oddziału Warszawskiego ZKwP za możliwość zorganizowania jej przy okazji Wystawy Międzynarodowej na terenie Ptak Warsaw Expo, dla hojnych sponsorów, fundatorów nagród oraz wielu wspaniałych ludzi zaangażowanych w dopracowanie szczegółów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i liczymy na dalszą współpracę i wzajemną wymianę doświadczeń z zakresie poprawy dobrostanu psów rasy buldog angielski.

PSY

SUKI