Wznawiamy działalność.

Chociaż tak naprawdę nigdy działalność Klubu nie została zawieszona, to jednak wydarzenia ubiegłego roku takie jak stan pandemii wraz z zakazem zgromadzeń oraz kilkumiesięczny brak dostępu do środków Klubu zgromadzonych na koncie spowodowały niepewność  co do przyszłości Klubu Buldoga Angielskiego i zmniejszenie zaangażowania w realizację zadań Klubu zawartych w Regulaminie i to zarówno wśród Zarządu jak i członków  Klubu. Ale już jesteśmy. Zgromadzone środki finansowe w wysokości ponad 7000 zł, do których dostęp wkrótce uzyskamy,  pozwolą na zorganizowanie Wystawy Specjalistycznej, której termin podamy niebawem. Prosimy członków Klubu o zaangażowanie się w jego działalność tak, jak miało to miejsce przed feralnym rokiem 2020. W tym roku odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze,  na którym wybrane zostaną nowe władze Klubu, poprzedzone Wystawą Specjalistyczną.  Planujemy, że będzie to miało miejsce w październiku. Na dniach podamy dokładną datę. Członkowie Klubu proszeni są o wpłaty składek członkowskich za rok 2021, co umożliwi uczestnictwo w zebraniu sprawozdawczo – wyborczym. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 50 zł.
Nowy numer konta bankowego to: 84 1240 6768 1111 0010 9937 2522