IV Wystawa Specjalistyczna Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce. Fotorelacja

IV Wystawa Specjalistyczna  Klubu Buldoga Angielskiego w Polsce przy ZKwP nie odbyła się w miejscu siedziby Klubu – Warszawie i dzięki uprzejmości Oddziału Warszawskiego jak wszystkie poprzednie. Zgodnie z wydanym przez Wojewodę Mazowieckiego rozporządzeniem na obszarze zagrożonym wścieklizną (na terenie woj. mazowieckiego wykryto przypadki zachorowań wśród dzikich zwierząt)zakazano organizowania wystaw zwierząt wrażliwych na wściekliznę. Dziękujemy Oddziałowi Zabrze za umożliwienie zorganizowania Wystawy przy okazji Wystaw Krajowych oraz klubowych buldoga francuskiego oraz mopsów. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do jej zorganizowania, sponsorom i fundatorom pięknych nagród. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom Wystawy za miłą atmosferę na ringu i poza nim. Zapraszamy na kolejną Wystawę.

PSY

SUKI